fbpx
+48 697 915 057

Masaż Bieszczady

Masaże i terapie w Bieszczadach

Masaż w Bieszczadach

 

Zapraszam Cię na niezwykłą, głęboko relaksującą podróż w świat masaży azjatyckich – w świat orientalnych zapachów, dźwięków oraz zabiegów terapeutycznych i rytuałów upiększających prosto z Dalekiego Wschodu, z których od teraz możesz skorzystać również w Bieszczadach.

 

Jest to jedyna tego typu oferta masaży nie tylko w Bieszczadach, ale generalnie w tej części Polski. Obejmuje zarówno masaże terapeutyczne jak i relaksujące, w nurcie holistycznego podejścia do człowieka.

W zależności od Twoich potrzeb mogę pomóc Twojemu bolącemu kręgosłupowi, napiętym ramionom, sztywnemu karkowi, obolałym nogom i stopom, sprawię, że się zrelaksujesz, albo poprawię wygląd i kondycję Twojej skóry. Zapoznaj się z moją ofertą i wybierz masaż – dla siebie lub w prezencie dla bliskiej osoby.

Jeśli się wahasz i nie wiesz, co wybrać – skontaktuj się ze mną, wspólnie wybierzemy taki masaż, który będzie dla Ciebie najlepszy, najskuteczniejszy i najbardziej będzie służył Twojemu dobrostanowi.

Chciałaby nie tylko poprawić funkcjonowanie Twojego ciała, ale przede wszystkim zainspirować Cię do przyjrzenia się sobie, spojrzenia wgłąb – tak, aby nasze spotkanie było dla Ciebie transformujące, aby stało się początkiem zmian w Twoim życiu, które powiodą Cię ku zdrowiu i równowadze.

masaż bieszczady

Zapoznaj się z moją ofertą

G

Masaż ajurwedyjski

sekret zdrowia, młodości i piękna prosto z Indii

Masaż ajurwedyjski to różnego rodzaju masaże, terapie i zabiegi, które stosuje się zgodnie ze wskazaniami Ajurwedy – jednego z najstarszych na świecie systemów medycznych, wywodzących się z Indii.

Masaże ajurwedyjskie mają na celu przywrócenie równowagi ciała, umysłu i duszy oraz zdolności naszego organizmu do samouzdrawiania.

Ich wysoka skuteczność opiera się na użyciu umiejętnie dobranych olejów ziołowych.

abhyanga masaż ajurwedyjski w bieszczadach

Nuad Boran

Tradycyjny masaż tajski

To terapia całkowicie odmienna od wszystkich innych stylów masażu, ponieważ odbywa się na materacu, a osoba masowana pozostaje w ubraniu.

Ze względu na techniki rozciągające, charakterystyczne dla tego masażu, zwany jest on „jogą dla leniwych”.

Masaż tajski w Bieszczadach - masaż Bieszczady

Tajski masaż stóp

Masaż harmonizujący i rewitalizujący całe ciało

Masaż, który przywraca równowagę energetyczną całego ciała oraz pozwala pozbyć się uczucia „ciężkich nóg”.

Przydatny po wędrówkach po Bieszczadach, gdy w pracy jesteśmy cały czas „na nogach”, lub gdy czujemy ogólny brak energi.

tajski masaż stóp bieszczady

Masaż kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami

Ciepło kamieni przyjemnie i bezboleśnie rozluźnia napięte mięśnie i pozwala się w pełni zrelaksować.

Do masażu wykorzystuję kamienie półszlachetne (agat, jaspis, ametyst, awenturyn, kryształ górski), których energia wzmacnia działanie terapeutyczne masażu.

masaż gorącymi kamieniami w bieszczadach

Masaż bambusami

Masaż kijkami i miotełkami bambusowymi 

Idealny dla osób, które potrzebują masażu głębokiego i rolowania mięśni, lub oczekują efektu drenażu limfatycznego.

Sprawia wrażenie dość intensywnego, ale w rzeczywistości jest zaskakująco przyjemnym doznaniem, naprawdę warto spróbować!

masaż bambusami bieszczady