fbpx

Masaż Bieszczady

Masaże i terapie w Bieszczadach

Masaż Bieszczady

 

Zapraszam Cię na niezwykłą, głęboko relaksującą podróż w świat masaży azjatyckich – w świat orientalnych zapachów, dźwięków oraz zabiegów terapeutycznych i rytuałów upiększających prosto z Dalekiego Wschodu, z których od teraz możesz skorzystać również w Bieszczadach.

 

Masaż w Bieszczadach

Jest to jedyna tego typu oferta masaży nie tylko w Bieszczadach, ale generalnie w tej części Polski. Obejmuje zarówno masaże terapeutyczne jak i relaksujące, w nurcie holistycznego podejścia do człowieka.

W zależności od Twoich potrzeb mogę pomóc Twojemu bolącemu kręgosłupowi, napiętym ramionom, sztywnemu karkowi, obolałym nogom i stopom, sprawię, że się zrelaksujesz, albo poprawię wygląd i kondycję Twojej skóry. Zapoznaj się z moją ofertą i wybierz masaż – dla siebie lub w prezencie dla bliskiej osoby.

Jeśli się wahasz i nie wiesz, co wybrać – skontaktuj się ze mną, wspólnie wybierzemy taki masaż, który będzie dla Ciebie najlepszy, najskuteczniejszy i najbardziej będzie służył Twojemu dobrostanowi.

Chciałaby nie tylko poprawić funkcjonowanie Twojego ciała, ale przede wszystkim zainspirować Cię do przyjrzenia się sobie, spojrzenia wgłąb – tak, aby nasze spotkanie było dla Ciebie transformujące, aby stało się początkiem zmian w Twoim życiu, które powiodą Cię ku zdrowiu i równowadze.

masaż bieszczady

Zapoznaj się z moją ofertą

G

Terapeutyczny masaż pleców

masaż kręgosłupa

Gdy doskwiera Tobie ból lędźwiowego, piersiowego lub szyjnego odcinka kręgosłupa, boli Cię głowa, cierpną ręce, odczuwasz ogromne napięcie mięśni.

Podczas masażu stosuję terapeutyczne ziołowe oleje ajurwedyjskie o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym, łącząc je z intensywnymi technikami mobilizacyjnymi, uciskowymi i rozciągającymi, zaczerpniętymi z masażu tajskiego.

Cena:

pojedynczy masaż – 80 zł

seria trzech masaży (rekomendowana) – 210 zł

masaż bieszczady

Masaż ajurwedyjski

sekret zdrowia, młodości i piękna prosto z Indii

Masaż ajurwedyjski to różnego rodzaju masaże, terapie i zabiegi, które stosuje się zgodnie ze wskazaniami Ajurwedy – jednego z najstarszych na świecie systemów medycznych, wywodzących się z Indii.

Masaże ajurwedyjskie mają na celu przywrócenie równowagi ciała, umysłu i duszy oraz zdolności naszego organizmu do samouzdrawiania.

Ich wysoka skuteczność opiera się na użyciu umiejętnie dobranych olejów ziołowych.

abhyanga masaż ajurwedyjski w bieszczadach

Nuad Boran

Tradycyjny masaż tajski

To terapia całkowicie odmienna od wszystkich innych stylów masażu, ponieważ odbywa się na materacu, a osoba masowana pozostaje w ubraniu.

Ze względu na techniki rozciągające, charakterystyczne dla tego masażu, zwany jest on „jogą dla leniwych”.

Masaż tajski w Bieszczadach - masaż Bieszczady

Tajski masaż stóp

Masaż harmonizujący i rewitalizujący całe ciało

Masaż, który przywraca równowagę energetyczną całego ciała oraz pozwala pozbyć się uczucia „ciężkich nóg”.

Przydatny po wędrówkach po Bieszczadach, gdy w pracy jesteśmy cały czas „na nogach”, lub gdy czujemy ogólny brak energi.

tajski masaż stóp bieszczady

Masaż kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami

Ciepło kamieni przyjemnie i bezboleśnie rozluźnia napięte mięśnie i pozwala się w pełni zrelaksować.

Do masażu wykorzystuję kamienie półszlachetne (agat, jaspis, ametyst, awenturyn, kryształ górski), których energia wzmacnia działanie terapeutyczne masażu.

masaż gorącymi kamieniami w bieszczadach

Masaż bambusami

Masaż kijkami i miotełkami bambusowymi 

Idealny dla osób, które potrzebują masażu głębokiego i rolowania mięśni, lub oczekują efektu drenażu limfatycznego.

Sprawia wrażenie dość intensywnego, ale w rzeczywistości jest zaskakująco przyjemnym doznaniem, naprawdę warto spróbować!

masaż bambusami bieszczady