fbpx

Pobierz bezpłatny ebook o tym, co radzi Ajurweda przy niedoczynności tarczycy…

Niedoczynność tarczycy jest na tyle powszechna, że można uznać ją za chorobę cywilizacyjną. Twoja mama, siostra, sąsiadka, koleżanka zza biurka w pracy, kasjerka w pobliskim sklepie… Jeżeli sięgnęłaś po ten ebook, zapewne zdiagnozowano ją także u Ciebie. Zaczęłaś brać Letrox/Euthyrox, ale mimo to nie czujesz się dobrze i masz wrażenie, że utknęłaś w pętli przykrych objawów i złego samopoczucia. A być może wyniki badań są wg lekarza w normie, ale Ty jednak czujesz, że coś jest nie tak, i że być może jednak Twoja tarczyca nie jest zdrowa.

niedoczynność tarczycy ajurweda

Chciałabym, abyś zrozumiała, dlaczego tak się stało i dlaczego doświadczasz aż tylu na pozór nie związanych ze sobą objawów. I abyś uświadomiła sobie, że jednak możesz sobie pomóc, możesz poczuć się lepiej, a nawet wyzdrowieć. Bo Twój organizm ma fantastyczne moce do samouzdrawiania, Ty tylko go odpowiednio w tym wesprzyj. I proponuję, abyś wykorzystała do tego mądrość Ajurwedy. Ja właśnie z niej zaczerpnęłam i ajurwedyjskie podejście do problemów z tarczycą okazało się na tyle skuteczne, że nie waham się polecić go Tobie. Aby było ci łatwiej, zebrałam tę wiedzę w formie ebooka. Jest on bezpłatny. Łatwo możesz go wydrukować, ponieważ w zasadzie nie zawiera żadnych grafik.

Co znajdziesz w ebooku:

  • podstawowe informacje o tym, jak funkcjonuje tarczyca
  • dlaczego tarczyca jest ważnym narządem
  • na czym polega niedoczynność tarczycy i jakie są jej przyczyny, objawy i skutki
  • jak medycyna zachodnia zajmuje się niedoczynnością tarczycy
  • oraz to co najważniejsze – co zaleca Ajurweda

A ponieważ Ajurweda jest medycyną „lajfstajlową” – medycyną stylu życia, więc spodziewaj się w ebooku praktycznych wskazówek, dotyczących tego, jak funkcjonować na co dzień. Mogą się Tobie one wydawać nawet banalne w swej prostocie i oczywistości, a przez to nieskuteczne. Ale nie daj się temu zwieść – zwykliśmy poszukiwać bowiem cudownych rozwiązań, skomplikowanych terapii, a tymczasem tym, czego potrzebujemy najbardziej, jest zaopiekować się sobą od podstaw.