Masaż bambusami – nowość w ofercie

Ewa Szydłowska/ Październik 8, 2017/ Bez kategorii/ 0 comments

Nowość w ofercie – masaż kijkami i miotełkami bambusowymi! Jedyny taki w Bieszczadach 🙂 i jeden z najbardziej niezwykłych masaży orientalnych.

Masaż ten gwarantuje niezwykłe odczucia – dotyk dłoni masażysty uzupełniają kije bambusowe o różnej grubości oraz miotełki bambusowe.

Więcej o masażu bambusami dowiesz się tutaj

Wiele osób obawia się tego masażu, sądząc, że może on być nieprzyjemny. A tymczasem intensywność masażu zależy od grubości kijków i siły nacisku. Masażysta może to dowolnie dopasować do Twoich indywidualnych potrzeb. Więc masaż bambusami może być zarówno masażem relaksującym (gdy kije są grubsze a docisk minimalny), jak i mocnym i głębokim (wówczas jest intensywniejszy od masażu klasycznego i sportowego), a nawet modelującym i drenującym (pełni rolę drenażu limfatycznego – pobudza przepływ limfy). 

Warto spróbować 🙂 Skontaktuj się ze mną i umów na masaż!

Mój gabinet funkcjonuje w miejscowości Wołkowyja koło Polańczyka. Dojeżdżam również do klientów w okolicach Polańczyka, Jeziora Solińskiego, a nawet – po uzgodnieniu – na terenie całych Bieszczadów.

 

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*