fbpx

Zapraszam na zupełnie nowy masaż w mojej ofercie – genialny, fascynujący tajski masaż stóp.

Tajski masaż stóp to jeden z najbardziej niezwykłych masaży stóp na świecie. Wyróżnia go nie tylko to, że jest to masaż obejmujący oprócz stóp również podudzia i kolana, ale przede wszystkim metody i techniki pracy. Otóż, jest to nie tylko masaż manualny (dłońmi, kciukami), ale również przy użyciu drewnianej pałeczki, co sprawia, że masaż jest chwilami dość głęboki i intensywny. 

Masaż ma za zadanie usprawnić przepływ w całym ciele energii życiowej, siły witalnej zwanej w medycynie tajskiej lom (odpowiednik prany w ajurwedzie – medycynie hinduskiej), której właściwy obieg jest podstawą naszego dobrostanu i zdrowia. 

Więcej o tym masażu przeczytasz tutaj.

A od teraz nie musisz wyjeżdżać do Tajlandii, aby doświadczyć dobroczynnego wpływu tego typu masażu orientalnego. Tutaj, w Bieszczadach, jest on już również dostępny. Mój gabinet funkcjonuje w miejscowości Wołkowyja koło Polańczyka. Dojeżdżam również do klientów w okolicach Polańczyka, Jeziora Solińskiego, a nawet – po uzgodnieniu – na terenie całych Bieszczadów. Skontaktuj się ze mną i umów na masaż ?